Wszechstronność i duży wybór kolorów profili PCV dla każdego stylu wnętrza

Podobnie, jak w przypadku opcji podłogowych, czy też ściennych, styl projektowania domu odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu profili i pozostałych wykończeń. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest minimalistyczne, wyrafinowane, klasyczne, czy też historyczne duża gama dekoracyjnych profili PCV firmy ProfiPVC, oferuje wysokiej jakości wykończenie. Oto trzy różne zalecenia opracowane z aktualnymi trendami, które pomogą podjąć świadomą decyzję przy wyborze profili PCV.

 

Styl nowoczesny

Estetyka to synonim nowoczesnego stylu. Obejmuje on kolorystykę tonalną, która wykorzystuje pojedynczy kolor lub kilka różnych odcieni tego samego koloru. W zakresie projektowania kolorów farb sugerujemy połączenie ciepłych kolorów ścian z równie ciepłymi kolorami profili PCV. Jeśli natomiast kolory ścian są chłodnymi odcieniami błękitów lub innych uspokajających pasteli, użyj wykończenia białego.

Używanie tego samego schematu kolorów w całym pomieszczeniu tworzy iluzję większego pomieszczenia, jednocześnie tworząc w nim estetyczną, dopracowaną całość.

 

Styl klasyczny

Dzięki klasycznemu wzornictwu możesz stworzyć naprawdę wspaniałą przestrzeń. Kiedy myślimy o stylu domu klasycznego, większość osób zapewne pomyśli o białych profilach PCV i słonecznych, jasnych kolorach ścian. Biel jest najczęściej używana w wykończeniu i kolorystyce w klasycznym, tradycyjnym stylu. Niezależnie od tego, czy we wnętrzu zastosowane zostały neutralne, czy też ciepłe odcienie profili PCV firmy ProfiPVC łączą się z nimi, tworząc klasyczne połączenie między pomieszczeniami.

 

Styl wyrafinowany

Wyrafinowany smak wnętrza może mieć zastosowanie we wszystkich rodzajach stylów – od współczesnych po historyczne. Wszystko sprowadza się do stosowania ciemnych kolorów profili PCV. Aby jak najlepiej zaprezentować świeże kolory ścian, połącz je z ciemnym wykończeniem. Ciemniejsze kolory profili PCV dodają więcej głębi i wymiaru niż klasyczne białe lub jasne kolory.

 

Profile PCV – ich wszechstronność

Nic więc dziwnego, że profile PCV zyskały na rynku tak wielką siłę i uwodzicielskie piękno. Dekoracyjne profile PCV są współcześnie stosowane w każdym sektorze – od mieszkalnego po komercyjny. Podłoga jest bez wątpienia źródłem komfortu i dobrego samopoczucia. Świat projektowania szybko zrozumiał niewątpliwe właściwości techniczne profili PCV. Powszechnie stosowanych, trwałych i estetycznych wykończeń.

 

Oferta ProfiPCV

Nasze profile podłogowe PCV zapewniają skuteczne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich wymagań w zastosowaniach mieszkaniowych i komercyjnych. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, starannie zaprojektowanych z myślą o wydajności, jak i stylu. Profile PCV występują w różnych szerokościach i głębokościach. Wszystkie produkty są łatwe w montażu i elastyczne, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do wielu przestrzeni.

 

Wykończenia i profile PCV są często niedocenianymi bohaterami tworzenia idealnej podłogi. Uzyskaj dopracowany efekt podłóg, wybierając spośród gamy profili PCV od ProfiPCV!